×

Zaszalej z kolorem na wakacje!


Pewnie wiele z Was uzna,że jestem szalona,ale zakochałam się w tęczowych włosach. Po prostu uwielbiam patrzeć na ludzi, którzy mają włosy we wszystkich kolorach tęczny. Niestety mój dość ciemny odcień czerwieni uniemożliwia mi dołączenie do tego jakże zacnego grona, jednak mimo to chcę Wam pokazać dziś produkt,z którym możecie zaszaleć na wakacjach i sprawić sobie na włosach tęczę! Mowa oczywiście o zmywalnych farbach do włosów Star Color od Marion. W każdym opakowaniu macie dwie zamykane saszetki z farbą oraz dwa komplety rękawiczek. Saszetkę możecie wielokrotnie otwierać i zamykać, aż do jej całkowitego zużycia. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób,które wykorzystają ją na pasemka. Kolory spłukują się po kilku umyciach włosów, można też przyśpieszyć wymywanie się koloru stosując szampony oczyszczające - genialnie dekoloryzują o czym wielokrotnie przekonałam się na własnej skórze, a raczej na włosach. 

Jeżeli czekacie na efekty na włosach to tym razem Was zawiodę, ponieważ różu kompletnie nie było u mnie widać (chociaż pod słońce mój czerwony kolor mienił się delikatnie na rubinowo),a  niebieską oddałam siostrze, która ma jaśniejsze (ciemny blond) włosy i ma wypróbować ją u siebie. Produkty na pewno polecam wszystkich tym z Was, które mają stosunkowo jasne włosy, ponieważ na nich efekt będzie najlepszy.

Kto w tym roku szaleje z kolorem na wakacje? Koniecznie dajcie znać!

5 komentarzy:

 1. szkoda, że efekt nie był u Ciebie widoczny, ja uwielbiam zimne odcienie i chętnie sięgnęłabym po fiolet

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne, u mnie niestety nie byłoby nic widać bo mam ciemniejsze włosy

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam czarne włosy wiec u mnie żadnego koloru nie widać. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kuszą mnie te wszystki kolory, więc może dojrzeję do tej myśli i też nieco zaszaleję :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już do mnie zajrzałaś, zostaw komentarz, jestem ciekawa Twojej opinii :)
Pamiętaj, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które pozostawiasz wraz z komentarzem tj. nick, ewentualnie adres email lub inne dane. Nie są one w żaden sposób przeze mnie wykorzystywane, a pozostawienie ich jest całkowicie dobrowolne.

Copyright © 2016 Gra o Trend - kobieca strona internetu , Blogger