×

Beautymania - zgarnij wejściówki i kosmetyki!

Moje nogi jeszcze nie ochłonęły po jednym dwudniowym evencie (Meet Beauty),a tutaj kroi się już kolejny. I to nie byle jaki bo tym razem rozpieszczane będą zarówno fanki urody, jak i te, które interesuje moda. 
Beauty Mania to pierwsze spotkanie dla kobiet, które są ciekawe nowości i chętnie je poznają i testują. Będą pokazy modowe, makijażowe i fryzjerskie. Do tego podczas eventu będzie można wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach o tematyce beauty. Przyznam,że ilość atrakcji przyprawia o zawrót głowy, także z niecierpliwością czekam na 24-25 czerwca! Jeżeli interesuje Was co szczegółowo przygotowali organizatorzy to śmiało możecie zerknąć na ich stronę: Beauty Mania


A ja mam dla Was bardzo miła informację, ponieważ mam 5 podwójnych wejściówek + dla każdej z osób będzie przygotowany box z kosmetykami, szczotką podróżną oraz okularami przeciwsłonecznymi. Jak je zdobyć? To bardzo proste! Należy postępować zgodnie z instrukcją na stronie, czyli TUTAJ . Niepełne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę, a ja nie wymagam eseju z uzasadnieniem,a tylko kilku słów :) Na zgłoszenia czekam jeszcze 3 dni,a  chętnych jest raczej mało, więc macie szansę na zgarnięcie wejściówki dla siebie i osoby towarzyszącej, czyli mamy, siostry, przyjaciółki :)
 Także koniecznie się zgłoście i dajcie znać znajomym, zwłaszcza jeżeli jesteście z Warszawy i macie czas w dniach 24-25 czerwca. Czeka nas wspaniała zabawa! Do zobaczenia! 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jeśli już do mnie zajrzałaś, zostaw komentarz, jestem ciekawa Twojej opinii :)
Pamiętaj, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które pozostawiasz wraz z komentarzem tj. nick, ewentualnie adres email lub inne dane. Nie są one w żaden sposób przeze mnie wykorzystywane, a pozostawienie ich jest całkowicie dobrowolne.

Copyright © 2016 Gra o Trend - kobieca strona internetu , Blogger