×

Na co do kina? Lipcowe propozycje

Ponieważ post z czerwcowymi propozycjami kinowymi przypadł Wam do gustu i zebrał sporo wyświetleń, postanowiłam kontynuować temat i przygotowywać podobne posty na początku każdego miesiąca.

Lipiec przynosi ze sobą kilka dość ciekawych produkcji, które znajdą odbiorców w dość szerokim gronie publiczności. Mam nadzieję, że i Wy znajdziecie coś dla siebie. Zapraszam!

ILUZJA 2


Oglądaliście film ,,Iluzja''? Jeśli nie to koniecznie musicie to nadrobić,a potem wybrać się do kina na kolejną część. Iluzja to film o.... iluzjonistach. Tak,wiem. Zaskoczenie. Film jest wyśmienitym połączeniem zaskakujących sztuczek magicznych oraz kina akcji. Jest to jedna z tych produkcji, które na długo zapadają w pamięć. Na ,,Iluzji" bawiłam się świetnie i po cichu liczę, że kontynuacja będzie równie dobra.

NOC OCZYSZCZENIA: CZAS WYBORU


Nigdy nie sądziłam, że tego typu film znajdzie się w polecanych przeze mnie. Raczej nie lubię slasherów i unikam ich oglądania jak ognia. Pierwszą część nocy oczyszczenia obejrzałam jednak ostatnio przez przypadek i natychmiast sięgnęłam po drugą część, a teraz z niecierpliwością czekam na trzecią. Jeśli lubicie mocne kino akcji,które trzyma mocno w napięciu przez cały czas to zdecydowanie jest to film dla Was. Fabuła opiera się głownie na tym, że raz do roku odbywa się Noc Oczyszczenia, gdzie przez 12 godzin dozwolone są wszystkie przestępstwa włącznie z zabójstwem. Okazuje się, że wiele osób uważa polowanie na ludzi za świetną zabawę. W trzeciej części pewna Pani Senator postanawia walczyć o zakończenie tych praktyk - niestety wielu osobom to się nie podoba, a nie warto nikomu podpadać kiedy zbliża się ta noc....

FACET NA MIARĘ


Uwielbiam francuskie kino i francuskie poczucie humoru! ,,Facet na miarę" to francuska komedia romantyczna o pewnej bardzo upartej prawniczce i pewnym uroczym facecie. Bo przecież wygląd to nie wszystko, prawda? Jest to jedna z lipcowych premier, których na pewno nie przegapię :)

TARZAN: LEGENDA


Chyba wszyscy pamiętamy Disney'owskiego Tarzana. Chociaż był narysowany to i tak podkochiwałam się w nim przez pół dzieciństwa, a najlepsze karteczki w moim segregatorze to były właśnie te z Tarzanem. Aktualnie do kin wchodzi wersja filmowa. Tarzan po latach nieobecności wraca do Konga, gdzie ma pełnić rolę emisariusza rządu. Niestety okazuje się,że wszystko to jedna wielka intryga. Zwiastun obiecuje dużo, jednak czy film będzie wart obejrzenia? Cóż, chyba trzeba po prostu wybrać się do kina :)

AGENT I PÓŁBardzo lubię filmy z Dwaynem Johnsonem. A jeżeli film, w którym gra jest komedią to wiem, że czeka mnie świetna zabawa. Film opowiada historię dwóch kumpli, którzy po latach spotykają się i odnawiają znajomość. Jeden z nich jest agentem, drugi księgowym, a razem muszą zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami. Jeżeli lubicie lekkie filmy z akcją i zabawnymi dialogami to na pewno jest to film dla Was :)


DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI: ODRODZENIEKontynuacja hitowego już ,,Dnia Niepodległości" z 1996 roku. Dwadzieścia lat po wydarzeniach z ,, Dnia Niepoległości" obcy ponawiają swój atak na Ziemię. Tym razem ludzkość ma dostęp do pozostawionej przez nich ostatnio technologii i walczy zaciekle ze szturmem na swoją planetę. 
Uwielbiam ,,Dzień Niepodległości"! Niestety jednak boję się, że jak to bywa zwykle z kontynuacjami po latach i ta okaże się klapą. Z jednej strony zwiastun jest dość obiecujący, a i możliwości efektów specjalnych są dużo lepsze niż w '96, jednak są filmy i historie,które powinno się zostawić w spokoju - tak chyba będzie i tym razem. Nie mniej jednak warto wybrać się do kina i sprawdzić jak Odrodzenie ma się do Dnia Niepodległości. 


Na co wybierzecie się do kina w tym miesiącu? Może macie ochotę na coś spoza mojej listy? :) 

6 komentarzy:

Jeśli już do mnie zajrzałaś, zostaw komentarz, jestem ciekawa Twojej opinii :)
Pamiętaj, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które pozostawiasz wraz z komentarzem tj. nick, ewentualnie adres email lub inne dane. Nie są one w żaden sposób przeze mnie wykorzystywane, a pozostawienie ich jest całkowicie dobrowolne.

Copyright © 2016 Gra o Trend - kobieca strona internetu , Blogger