×

Christmas Time


Dziś przygotowałam aż dwa zestawy. Oczywiście tematyką przewodnią są święta, czyli czas kiedy staramy się wyglądać jak najlepiej. Duży wpływ mają na to odwiedziny u dawno nie widzianych krewnych, ale też nadmiar czasu jakim wtedy dysponujemy. Każdy zestaw jest raczej w stylu glamour, ale uwielbiam wyglądać elegancko. Ostatnio trochę się rozleniwiłam przez pracę, gdzie zazwyczaj wyglądam byle jak, bo w pośpiechu nigdy nie mam czasu odpowiednio się ubrać, ani zrobić makijażu. Mam nadzieję, że w święta uda mi się wrócić do mojej ukochanej elegancji. 
Przygotowałam dwa zestawy, a każdy z nich jest w innym przedziale cenowym. Niestety zestaw z obłędną, czerwoną sukienką jest droższy. Mam nadzieję, że oba zainspirują Was w jakiś sposób, dzięki czemu w te święta poczujecie się wyjątkowo :) 


Christmas Time

Christmas Time przez graotrend z wykorzystaniem feather jewelry

Long sleeve bandage dress
425 PLN - ustrendy.com


Sexy crop top
79 PLN - shein.com


River Island tall skirt
120 PLN - riverisland.com


Charles David leather sole shoes
460 PLN - neimanmarcus.com


Caged shoes
175 PLN - ego.co.uk


Armenta oval necklace
5 100 PLN - bergdorfgoodman.com


Roberto Cavalli feather jewelry
2 510 PLN - luisaviaroma.com


Anne Klein adjustable bangle
690 PLN - nordstrom.com

5 komentarzy:

Jeśli już do mnie zajrzałaś, zostaw komentarz, jestem ciekawa Twojej opinii :)
Pamiętaj, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które pozostawiasz wraz z komentarzem tj. nick, ewentualnie adres email lub inne dane. Nie są one w żaden sposób przeze mnie wykorzystywane, a pozostawienie ich jest całkowicie dobrowolne.

Copyright © 2016 Gra o Trend - kobieca strona internetu , Blogger