×

Paczuszkowo

Od kilku dni byłam odcięta od internetu i normalnie dostawałam kręćka :) Nie mogłam napisać postu, nie mogłam poczytać nic u Was... Na szczęście dzisiaj wstałam i okazało się, że awaria została usunięta!! :) Tak więc jestem, piszę, czytam, wracam do życia. Muszę się Wam jednak szczerze przyznać, że chyba zaczynam się uzależniać i to nie tyle od internetu, co od blogosfery. Mała przerwa dobrze mi jednak zrobiła, pozwoliła naładować baterie, odwiedzić gabinet optyczny (w końcu) i obejrzeć Hrabiego Monte Christo :D 

Dziś chciałam Wam pokazać dwie paczuszki, które czekały na mnie w Kielcach :) Muszę przyznać, że jedna z nich była niesamowicie miłą niespodzianką:

Paczuszka 1:

                    

Mydło w płynie w ramach akcji testowania od samplecity.pl. Pachnie genialnie!! No i miłym dodatkiem była ekologiczna torba na zakupy. Mam już jedną, którą ciągle używam, więc i druga się przyda :)

Paczuszka 2:

                     

To właśnie ona była dla mnie tak miłym zaskoczeniem. Jest to moja nagroda z konkursu organizowanego przez Styl.pl. Dostałam 10!! świetnych kosmetyków. Niektóre z nich, jak np. zestaw Pilomax marzyły mi się od dawna, więc tym bardziej się cieszę. Oczywiście nie jestem w stanie wypróbować ich wszystkich, więc niektóre trafią na rozdanie, które właśnie powoli szykuję :))

Znacie te kosmetyki?? :)

18 komentarzy:

 1. Miłego testowania życzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję Ci serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. druga paczka jest bardzo obfita, gratuluję wygranej!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wygranej, miłego testowania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam to mydło :D Gratuluję wygranej!
  prospecte-art.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i udanego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Udanego testowania, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. No to miłego testowania życzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. gratuluję wygranej! nie znam tych produktów! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Również dostałam się do testów z SampleCity :) gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już do mnie zajrzałaś, zostaw komentarz, jestem ciekawa Twojej opinii :)
Pamiętaj, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które pozostawiasz wraz z komentarzem tj. nick, ewentualnie adres email lub inne dane. Nie są one w żaden sposób przeze mnie wykorzystywane, a pozostawienie ich jest całkowicie dobrowolne.

Copyright © 2016 Gra o Trend - kobieca strona internetu , Blogger