×

Legginsowy szał...


Legginsy, legginsy, legginsy... Kto ich nie kocha?? Noszą je małe i duże dziewczynki ;) Wysokie i niskie ;) Chudzielce i te mające trochę więcej ciałka.;) Są tym co łączy nas wszystkie. A dlaczego?? Ponieważ jest nam w nich wygodnie, wyglądamy pięknie i kobieco ;)
Ja w swojej szafie mam kilka par, w większości czarnych, ale zdarza się mi również zaszaleć i tak oto niedawno do mojej kolekcji trafiły biało-czarne w pionowe paski oraz czarne z wycięciami po bokach ;)
Tegoroczny sezon jest bardzo łaskawy dla fanek legginsów. Na rynek modowy wypłynęło tyle nowych i szalonych wzorów i kolorów... Sądzę, że każda z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Trzeba tylko pamiętać o kilku prostych zasadach, żeby wyglądać po ludzku, a nie jak klaun (oczywiście nie chce nikogo obrażać, ale czasem wystarczy popatrzeć na panie na ulicy, wtedy nachodzi mnie myśl jak to możliwe, że wszystkie kobiety to ten sam gatunek) :))
Jeśli nasze legginsy są bardzo wzorzyste powinnyśmy wybrać gładką górę, najlepiej w jednym kolorze:)
Legginsy mają podkreślać nasze kształty, dlatego czasem lepiej się zastanowić nad nieprzemyślanym zakupem modnych kolorowych legginsów, w których będziemy wyglądać niekorzystnie ;)
Jest pełno wzorów, które wyszczuplą bądź wydłużą nasze nogi, więc jeśli potrzebujesz takich, zainwestuj w nie! Napewno Ci się to opłaci ;)
Legginsy nadają się na każdą okazję i nie daj sobie wmówić, że nie;) Oczywiście wszystko zależy od odpowiednich dodatków, ale z tym napewno dacie sobie radę ;)
Powodzenia ;))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już do mnie zajrzałaś, zostaw komentarz, jestem ciekawa Twojej opinii :)
Pamiętaj, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które pozostawiasz wraz z komentarzem tj. nick, ewentualnie adres email lub inne dane. Nie są one w żaden sposób przeze mnie wykorzystywane, a pozostawienie ich jest całkowicie dobrowolne.

Copyright © 2016 Gra o Trend - kobieca strona internetu , Blogger