×

Eyeliner od Golden Rose, czyli precyzyjny pisak w mniej precyzyjnych rękach ;)

PRECISION LINER

Wielki powrót ;) na szczęście Google odblokowało bloga, więc możemy ruszać z kolejną dawką wpisów. Niestety i dziś nie pojawi się wpis modowy. Wszystko przez tę pogodę, nie dość, że człowiek by tylko w grubym swetrze siedział, to jeszcze nie da się wyjść żeby zrobić jakieś sensowne zdjęcie. Mam nadzieję, że chociaż u was pogoda bardziej łaskawa jest ;) Jednakże obiecuję, że wraz z pojawieniem się pierwszych promieni słońca,na blogu pojawi się wpis;) Dziś postanowiłam wam zrecenzować cudowny eyeliner od Golden Rose. Z tą marką nie miałam nigdy żadnego kontaktu. Trafiłam na nią dopiero szukając eyelinera w pisaku,bo wiadomo, że takim łatwiej laikom takim jak ja zrobić w miarę prostą kreskę. W poszukiwaniu pisaka obeszłam wszystkie drogerie w mieście. Oczywiście eyelinerów nie brakowało, jednak większość z nich była w pędzelku, a jeśli komuś trzęsą się ręce to kupowanie pędzelka jest praktycznie samobójstwem ;)
Udało mi się znaleźć jeszcze dwie marki (których nazwy przemilczeć wolę), oferujące pisaki, jednak były one w cenie 55 zł i więcej. Poddałam się więc i przestałam szukać i pytać. Udało mi się jednak (w poszukiwaniu prezentu) trafić na wysepkę kosmetyków firmy Golden Rose. Dzięki pomocy szalenie miłej pani, zakupiłam lakier magnetyczny(cudo, po prostu cudo!) oraz właśnie eyeliner!! Cieniutki, poręczny, z usztywnionym, ale jednocześnie miękkim mazakiem. Nie rozmazuje się, nie ściera, a nawet opiera się wodzie. Kolor fantastycznie mocny! A zrobienie kreski to po prostu łatwizna. Może po prostu te pisaki są zaczarowane i same robią tak cudowne kreski ^^
Chciałam wam pokazać perfekcję wykonania kreski, jednakże ostatnio miałam go w torebce i nie zamknęłam dobrze zakuwki, która się ześliznęła. Eyeliner wylał mi się do torebki, tworząc wielką czarną plamę, ponadto nie da się nim już nawet kropeczki zrobić;( Jestem w głębokiej żałobie, ale wybieram się po nowy i was też do tego zachęcam, ponieważ cena naprawdę bardzo niska biorąc pod uwagę jakość. Ja za swój dałam ok. 17 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli już do mnie zajrzałaś, zostaw komentarz, jestem ciekawa Twojej opinii :)
Pamiętaj, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które pozostawiasz wraz z komentarzem tj. nick, ewentualnie adres email lub inne dane. Nie są one w żaden sposób przeze mnie wykorzystywane, a pozostawienie ich jest całkowicie dobrowolne.

Copyright © 2016 Gra o Trend - kobieca strona internetu , Blogger