×

Paczuszkowo

Od kilku dni byłam odcięta od internetu i normalnie dostawałam kręćka :) Nie mogłam napisać postu, nie mogłam poczytać nic u Was... Na szczęście dzisiaj wstałam i okazało się, że awaria została usunięta!! :) Tak więc jestem, piszę, czytam, wracam do życia. Muszę się Wam jednak szczerze przyznać, że chyba zaczynam się uzależniać i to nie tyle od internetu, co od blogosfery. Mała przerwa dobrze mi jednak zrobiła, pozwoliła naładować baterie, odwiedzić gabinet optyczny (w końcu) i obejrzeć Hrabiego Monte Christo :D 

Dziś chciałam Wam pokazać dwie paczuszki, które czekały na mnie w Kielcach :) Muszę przyznać, że jedna z nich była niesamowicie miłą niespodzianką:

Paczuszka 1:

                    

Mydło w płynie w ramach akcji testowania od samplecity.pl. Pachnie genialnie!! No i miłym dodatkiem była ekologiczna torba na zakupy. Mam już jedną, którą ciągle używam, więc i druga się przyda :)

Paczuszka 2:

                     

To właśnie ona była dla mnie tak miłym zaskoczeniem. Jest to moja nagroda z konkursu organizowanego przez Styl.pl. Dostałam 10!! świetnych kosmetyków. Niektóre z nich, jak np. zestaw Pilomax marzyły mi się od dawna, więc tym bardziej się cieszę. Oczywiście nie jestem w stanie wypróbować ich wszystkich, więc niektóre trafią na rozdanie, które właśnie powoli szykuję :))

Znacie te kosmetyki?? :)

18 komentarzy:

Jeśli już do mnie zajrzałaś, zostaw komentarz, jestem ciekawa Twojej opinii :)

Copyright © 2016 Gra o Trend - kobieca strona internetu , Blogger